Політика конфіденційності

Дотримання Вашої конфіденційності є важливим для нас. З цієї причини ми розробили Політику Конфіденційності, яка описує, як ми використовуємо та зберігаємо Вашу інформацію. Будь ласка, ознайомтеся з нашими правилами дотримання конфіденційності та повідомте нам, якщо у вас виникнуть будь-які питання.

 

Збір та використання персональної інформації

Під персональною інформацією розуміються дані, які можуть бути використані для ідентифікації певної особи чи зв’язку з нею. Від вас може бути запрошено надання вашої персональної інформації у будь-якій момент, коли ви зв’язуєтесь з нами. Нижче наведено деякі приклади типів персональної інформації, яку ми можемо збирати і як ми можемо використовувати таку інформацію.

 

Яку персональну інформацію ми збираємо:

  • Коли ви залишаєте заявку на сайті, ми можемо збирати різноманітну інформацію, включаючи ваше ім’я, номер телефону, електронну адресу і т.д. Як ми використовуємо вашу персональну інформацію:
  • Персональна інформація, що збирається нами, дозволяє нам зв’язуватися з вами і повідомляти про унікальні пропозиції, акції та інші заходи та найближчих подіях.
  • Час від часу ми можемо використовувати вашу персональну інформацію для надсилання важливих  повідомлень.
  • Ми також можемо використовувати персональну інформацію для внутрішніх цілей, таких як проведення аудиту, аналізу даних та різних досліджень з метою покращення послуг наданих нами та надання Вам рекомендацій щодо наших послуг.
  • Якщо ви берете участь у розіграші призів, конкурсі чи подібному стимулюючому заході, ми можемо використовувати надану вами інформацію для керування такими програмами.